Kurumsal

Neden BeyazBizBeyazBiz ?

Kurulduğumuz 1996 Yılından bu yana,sürekli gelişme ve işimize yatırım yapma prensibi ile başta Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri olmak üzere Türkiye, Irak, İran, Suriye,Gürcistan gibi yakın komşu ülkelerde organizasyonel ve operasyonel faaliyetler geliştirmek bizi bölgemiz ve ülkemizde sektörümüzün aranan partnerlerinden biri yaptı.

Hizmet çeşitliliğimizi ve müşteri portföyümüzü her geçen gün genişletiyoruz. Toplumsal ihtiyaçlar  çağa uygun olarak çok çeşitlilik gösteriyor.Çağımızın temel problemi zaman darlığı. İnsanların yaptıkları seçimler onları sorunlardan kurtarabilir veya büsbütün bir keşmekeş içine sokabilir.  BEYAZ ORGANİZASYON olarak ihtiyaçlarınız ve sorunlarınızın çözümüne yardımcı oluyoruz. Toplantı, Tanıtım, Fuar, Davet, Açılış ve Temel Atma Törenleri, Transfer, Catering gibi alanlarda size zaman ve prestij kazandırmayı amaçlıyoruz. Kim olduğunuz ile ilgilenmiyoruz; büyük, küçük iş ya da müşteri ayırt etmiyoruz. Herkese ve her işe aynı mesafe ve kalite anlayışımızla sorunlarınızın çözümünde nitelikli bir partner olmaya çalışıyoruz.

Bugün ilk günkü heyecanımızın üzerine koyarak ve bunu yatırımlarımız ile destekleyerek daha mükemmele yaklaşmanın çabasını veriyor, sizleri de bizimle tanışmaya, büyük ailemizin parçası olmaya bekliyoruz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com